Сухофрукти – це джерело корисних вітамінів і мінералів, необхідних для щоденного вживання людини.

Кожен вид сухофруктів (чорнослив, курага або родзинки) містять у собі унікальний комплекс речовин, які корисно впливають на організм. Їх потрібно вживати анемії, авітамінозі і навіть при депресії.

У сухофруктах є кальцій, що зміцнює кістки, нігті та волосся. Також залізо, яке нормалізує процеси кровотворення.  Калій та магній корисний для серцево-судинної і нервової системи. Клітковина і харчові волокна відповідають за роботу шлунку та всього травного тракту.

Сухофрукти містять у собі підвищений рівень глюкози. Тому людям із цукровим діабетом, або ж із зайвою вагою краще зменшити вживання засушених фруктів.

Якщо є алергія на виноград, сливи та цитрусові – то скоріш за все реакція буде і на сухофрукти цих видів.

При виборі та купівлі сухофруктів зверніть увагу на їх зовнішній вигляд. Якісні плоди – цільні, без тріщин та цвілі. Вони повинні бути еластичними та пружними, а не сухими.

Допоможе Вам у цьому «Мамина ферма» у Хмельницькому. Якість продукції є найважливішим пріоритетом  для нас. Великий асортимент, доступна ціна та зручна доставка.

Звертайтесь на наш сайт (замовлення приймаються цілодобово), або телефонуйте на номер телефону 096 400 40 06 (з 9:00 по 19:00). Ми з радістю проконсультуємо Вас.

«Мамина ферма» - доставка якісних продуктів до Вашого столу.